1. Czy rzęsy Lash Perfect są bezpieczne?

Tak – są całkowicie bezpieczne, kiedy są zakładane przez wyszkolonego specjalistę. Klej jest nadzwyczaj silny i nie powinien dotykać skóry, dlatego szkolimy Cię w poprawnej technice zakładania rzęs – bezpiecznie, bez podrażnienia oka czy otarć. Obszar otaczający oko jest dobrze chroniony, by wyeliminować jakiekolwiek potencjalne podrażnienia oka i skóry. Przez całą procedurę oczy są zamknięte, a podkładka kolagenowa likwiduje zmarszczki, przez co cały zabieg jest przyjemny i odprężający.

  1. Czy klient powinien mieć rzęsy zrobione henną przed założeniem rzęs Lash Perfect?

Nie jest konieczne farbowanie henną rzęs przed zabiegiem, jeżeli nie są wyjątkowo jasne. Jeżeli jednak klient pofarbowane sobie tego życzy, należy to zrobić przed przyklejeniem rzęs – po przedłużeniu i zagęszczeniu nie wolno już ich poddawać farbowaniu i trwałej!

  1. Czy mogę zastosować przedłużone rzęsy, jeżeli rzęsy są po trwałej albo bardzo zawinięte?

Łatwiejsze jest przedłużanie rzęs, które są proste albo nieznacznie zawinięte. Jeżeli naturalna rzęsa ma duży skręt, może być trudne, by przedłużenie przylegało idealnie do zwiniętej rzęsy . Podczas naszego treningu wyjaśniamy różne procedury zakładania Lash Perfect.

  1. Czy mogę malować oczy?

Makijaż oka może być stosowany jak dotychczas, jednak zalecamy nieużywanie wodoodpornego tuszu do rzęs. Polecamy nasz Tusz do rzęs ze specjalną formułą i łagodny Zmywacz do makijażu. Produkty te utrzymują długą trwałości rzęs, po przystępnej cenie.

  1. Jak długo utrzymują sie przedłużone rzęsy?

Komplet rzęs Lash Perfect powinien utrzymać się do 4 tygodni. Jednak większość klientów jest tak zachwyconych efektem, że chce utrzymać je dłużej i dlatego zalecamy umawiać termin co dwa tygodnie, by utrzymać idealny wygląd rzęs.

  1. Czy dostarczacie pełny wybór długości i grubości rzęs?

Tak – Dostępne są rozmiary od 6 mm do 15 mm (co 1 mm) długości i w 3 różnych grubościach – naturalna, gruba i ekstra gruba. Umożliwi Ci to stworzenie oczekiwanego efektu dla każdego indywidualnego klienta, stosownie do jej stylu życia i priorytetu.

  1. Jakie kolory rzęs są dostępne?

Rzęsy są dostępne w rozmaitych kolorach, aktualnie to: niebieski, zieleń, fiolet, czerwone wino i brąz. Rzęsy te można nakładać jednorodnie dla spektakularnego efektu lub mieszać z czarnymi rzęsami, by uzyskać subtelną zmianę. Kolorowe rzęsy są pakowane w mniejszych paczkach po 1000 sztuk, by umożliwić zakup w dostępniejszej cenie

  1. Czy rzęsy można łatwo usunąć?

Rzęsy są nakładane w ten sposób, aby utrzymać się przez 4 tygodnie, dlatego proces usuwania, mimo że jest łatwy dla profesjonalisty, nie powinien być stosowany przez klienta. Oferujemy specjalny, profesjonalny zmywacz (produkt dla salonów), który poprawnie użyty, usunie rzęsy z łatwością i bez uszkadzania naturalnej rzęsy.

  1. Czy mogę nabyć produkty Lash Perfect, jeżeli jestem wyszkolona w innej firmie?

Tak – chętnie witamy wszystkich nowych klientów. Przed wysyłką jednak musimy sprawdzić Twoje uprawnienia do zakładania rzęs. Musimy być pewni, że sprzedajemy wyroby dyplomowanym specjalistom.

  1. Jak stać się specjalistą w przedłużaniu rzęs?

• Zdecyduj, który zestaw jest dla Ciebie najlepszy. • Zdecyduj, ile osób z Twojego salonu chcesz wytrenować. • Skontaktuj sie z nami 500 11 48 30 • Wybierz miejsce treningu. • Ustalamy datę i szczegóły treningu. • Rozpocznij trening z naszym szkoleniowcem – szkolenie odbywa się na naszych materiałach!! • Na koniec treningu dostajesz swój zestaw. • Wyślij nam swoją uzupełnioną kartę treningową. • Otrzymasz swój certyfikat. • Wtedy zostaniesz umieszczona na liście specjalistów Lash Perfect