Kursy, treningi, szkolenia, certyfikaty przedłużania rzęs


Nowa forma szkolenia 

Teraz kurs przedłużania rzęs Lash Perfect Polska, również bez zestawu, tylko 800zł !!!

Szkolenia grupowe organizujemy w naszym

Międzynarodowym Centrum Szkoleń w Bydgoszczy

Terminy najbliższych treningów grupowych proszę sprawdzać pod numerem telefonu :

500 114 830

Pełna oferta szkoleń kosmetycznych na stronie:http://akademiagigi.pl/

PRZEDŁUŻANIE RZĘS SZKOLENIA

Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo i prawidłową technikę. Nasz podstawowy, praktyczny program szkoleniowy jest akredytowany przez brytyjskie instytucje BABTAC , THE GUILD i HABIA.

 

KURSY SZKOLENIA TRENINGI - PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Nasze certyfikowane, jednodniowe indywidualne kursy przedłużania rzęs odbywają się regularnie w naszym centrum szkoleniowym w Bydgoszczy

Nasze szkolenie przedłużania rzęs jest przeprowadzanie przez wykwalifikowanych profesjonalistów Lash Perfect, którzy zapewnią obszerne, jednodniowe szkolenie, pozostawiając pewnym w stosowaniu technik Lash Perfect w przełużaniu rzęs.

Nasz zespół trenerów Lash Perfect składa się z wysoce wykwalifikowanych specjalistów z bardzo dużym doświadczeniem w przedłużaniu rzęs,przekazanie ich doświadczenia zapewni Twoim pracownikom odpowiednie umiejętności i pewność siebie. 

Odpowiednie procedury postępowania są podstawą w staniu się wysoce wykwalifikowanym ekspertem przedłużania rzęs Lash Perfect . Wraz z nowymi umiejętnościami liczy się przede wszystkim praktyka. Dlatego jednym z naszych wymogów stawianych nowym ekspertom Lash Perfect jest wypełnienie fiszek poszkoleniowych i przesłanie zdjęć z treningowych zabiegów przed otrzymaniem certyfikatu. Sposób wykonania zdjęć można zobaczyć w naszej galerii.Dodatkowy dzień zaawansowanego szkolenia ekspertów Lash Perfect jest możliwy dla osób chcących pogłębić swoje umiejętności. Mimo, że nie jest on obowiązkowy szczerze zachęcamy do uczestnictwa. 
By móc szkolić osoby chcące zostać ekspertami Lash Perfect należy posiadać kwalifikacje w przedłużaniu rzęs. Chętnie udzielimy wszelkich rad.

Zapewniamy szkolenia indywidualne lub w niewielkich grupach, gdzie uwaga trenera jest równomiernie rozłożona na wszystkich kursantów. Zachęcamy do swobodnego zadawania pytań, na które nasi eksperci chętnie odpowiedzą by zapewnić najlepsze szkolenie w zakresie tej skomplikowanej procedury.Ich wiedza i doświadczenia pozwolą ci szybciej osiągnąć mistrzowski stopień zaawansowania i skrócić czas aplikacji.

PRZEDŁUŻANIE RZĘS KURSY SZKOLENIA TRENINGI