Przedłużanie rzęs Lash Perfect

Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs Lash Perfect wraz ze swoimi doskonałymi produktami i profesjonalnym podejściem uzyskało największy udział na wymagającym rynku brytyjskim. Profesjonalne zagęszczanie i przedłużanie rzęs metodą jedna do jednej Lash Perfect stosuje ponad 1600 salonów w Wielkiej Brytanii i ponad 800 w Polsce.

Marka ta oferuje wysoką jakość przy stałej, atrakcyjnej cenie i ciągłością dostaw  materiałów do przedłużania rzęs. Uzupełnianie rzęs przez profesjonalne przedłużanie rzęs jest najszybciej rozwijającą się usługą na europejskim rynku kosmetycznym. Zastosowanie pojedynczych, syntetycznych rzęs powoduje, że naturalne rzęsy są znacznie dłuższe, pogrubione i wyglądają naturalnie. Za pomocą specjalnie opracowanych, bezpiecznych klejów mocuje się rzęsę syntetyczną bezpośrednio na naturalnej. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Lash Perfect to rezultat długich, zakrojonych na szeroką skalę badań i testów prowadzonych przez uznane autorytety w dziedzinie kosmetologii.

Zagęszczanie rzęs stało się usługą równie popularną, jak przedłużanie paznokci. Profesjonalny kurs przedłużania rzęs to szansa na rozszerzenie oferty i podniesienie jakości swoich usług! Salony i gabinety kosmetyczne, SPA, uczelnie i centra szkoleniowe informują o stale rosnącym zapotrzebowaniu na profesjonalną usługę przedłużania rzęs.

Nasze materiały promocyjne i marketingowe zwiększą potencjał Twojego salonu i zapewnią fantastyczny zwrot zainwestowanych środków. Istnieje możliwość refundacji kosztów szkolenia przez Powiatowe Urzędy Pracy. Unijny certyfikat Lash Perfect umożliwi Ci również pracę za granicą.

Bądź wśród najlepszych! Z autoryzacją Lash Perfect dołącz do grona prestiżowych salonów! 

 

  • PROFESJONALNE PRZEDŁUŻANIE RZĘS - SZKOLENIA KURSY TRENINGI
  • PROFESJONALNE PRZEDŁUŻANIE RZĘS SZKOLENIA I TRENINGI
  • PRZEDŁUŻANIE RZĘS BYDGOSZCZ, PRZEDŁUŻANIE RZĘS WARSZAWA, PRZEDŁUŻANIE RZĘS KRAKÓW

Pełna oferta szkoleń kosmetycznych na stronie: http://akademiagigi.pl/


Lash Perfect jest wiodącym dostawcą na rynku Profesjonalnego Semipermanentnego Przedłużania Rzęs. Najszybciej rozwijającej się, NOWEJ usługi w przemyśle kosmetycznym.

Zadzwoń teraz na: 500 114 830 lub Wyślij zgłoszenie on-line