Czy wiesz, że profesjonalne trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs jest najszybciej rozwijającą się  usługą na europejskim rynku kosmetycznym?

Czy wiesz, że przedłużanie i zagęszczanie rzęs Lash Perfect za doskonałe produkty i profesjonalne podejście uzyskało największy udział w wymagającym rynku brytyjskim? Przedłużanie  rzęs metodą  LashPerfect stosuje już ponad 1500 salonów w UK. 

Od ponad pięciu lat obsługujemy polski rynek kosmetyki profesjonalnej. W tym czasie wyszkoliliśmy kilkaset salonów kosmetycznych ,SPA i  kosmetyczek. Kilkaset salonów każdego dnia wykonuje tysiące zabiegów przedłużania rzęs korzystając z naszych profesjonalnych materiałów do przedłużania rzęs LASH PERFECT, zapewniając swoim klientom jakość i bezpieczeństwo.

Czy wiesz, że przedłużanie rzęs Lash Perfect jest wysoce dochodową usługą? 

Jeżeli zależy Ci na:

- zwiększeniu potencjału Twojego salonu i pewności fantastycznego zwrotu z inwestycji. 
- bezpieczeństwie i prawidłowej technice, jaką daje nasz podstawowy, praktyczny program szkoleniowy, który jest akredytowany przez HABIA,BABTAC i THE GUILD.

- stałym dostępie do produktów, które znajdują się w naszym magazynie i są dostarczane bezzwłocznie.

- marce która oferuje wysoką jakość, przy stałej atrakcyjnej cenie, z pełnym wsparciem i obsługą klientów.  

I Ty możesz stać się wysoce wykwalifikowanym ekspertem lidera w semipermanentnym przedłużaniu rzęs Lash Perfect. Z autoryzacją Lash Perfect dołączysz do grona prestiżowych salonów! 

Jesteśmy w pełni oddani by pomóc rozwinąć Ci tę nową, fantastyczną i dochodową usługę.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem LASH PERFECT na terenie Polski.

Zapewniamy certyfikowane, obszerne, jednodniowe szkolenie przedłużania rzęsprzeprowadzane przez wykwalifikowanych profesjonalistów Lash Perfect, którzy zapewnią pewność w stosowaniu technik profesjonalnego przedłużania rzęs.

Zapewniamy indywidualne kurs przedłużania rzęs lub niewielkich grupach, gdzie uwaga trenera jest równomiernie rozłożona na wszystkich kursantów. Nasz zespół trenerów Lash Perfect to specjaliści z bardzo dużym doświadczeniem. Zapewnią Twoim pracownikom odpowiednie umiejętności i pewność siebie. Unijny certyfikat stylistki przedłużania rzęs Lash Perfect, umożliwi pracę za granicą.

Przedłużanie rzęs Lash Perfect to rezultat długich, rozległych badań i eksperymentów prowadzonych przez uznane autorytety w dziedzinie kosmetologii. Jakość naszej marki pozwalającą Ci zaoferować Twoim klientom najlepszy zestaw naturalnie wyglądających rzęs, które utrzymają się przez wiele tygodni. 

Kurs przedłużania rzęs Lash Perfect może być przeprowadzany tylko przez autoryzowane przez nas ośrodki szkoleniowe.

Dzięki przedłużaniu Lash Perfect rzęsy stają się grubsze i dłuższe poprzez doklejenie pojedynczych syntetycznych rzęs do naturalnej rzęsy oka przy pomocy specjalnie stworzone substancji klejącej. Są one lekkie i wygodne w noszeniu przez wiele tygodni. Regularna pielęgnacja zapewni Twoim klientkom bezproblemowe noszenie i ciągły ruch w Twoim salonie. Rzęsy te mogą być z łatwością usunięte przez profesjonalistę, bez uszkodzenia naturalnych rzęs.

Profesjonalne szkolenie przedłużania i zagęszczania rzęs .