W przyrodzie wiele składników występuje naturalnie w mniejszych ilościach niż dzienne zapotrzebowanie człowieka – zwłaszcza przy wzmożonym wysiłku fizycznym i wszelkiego rodzaju predyspozycjach to niewłaściwego produkowania ich przez ludzki organizm. Z tego też względu powstają odpowiednie suplementy diety, wzbogacające jadłospis w składniki mineralne i odżywcze, które zapewniają jego prawidłowe funkcjonowanie.

Takim przykładem jest arginina suplement diety, które zawiera olej z moreli. Przygotowuje się go w specjalnych warunkach, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości. Stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej kuracji regeneracyjnej oraz pomaga na prawidłową budowę wielu układów w organizmie.

l arginina służyć może wielu celom, dlatego też powinniśmy się zorientować, czy i nam nie będzie pomocna w diecie czy też w czasie, gdy nasze ciało potrzebuje dodatkowego zastrzyku witamin i minerałów. Powinniśmy jedna pochodzić do tego rozsądnie, gdyż arginina dawkowanie powinna przebiegać zgodnie z zaleceniami przewidzianymi przez producenta albo wskazaniami osoby, która zajmuje się przygotowywaniem naszej diety.