Opalanie natryskowe niestety nie ma zbyt dobrej prasy w sieci – wiele osób się go boi ze względu na rzekome nieestetyczne plamy na ciele czy też nienaturalny efekt. Tymczasem prawda jest taka, że jeśli odpowiednio przygotujesz ciało do opalania natryskowego, jest to doskonały sposób na szybkie uzyskanie równomiernej, naturalnej opalenizny, która zachwyci wszystkich dookoła. Poznaj nasze patenty na to, jak sprawić, aby opalanie natryskowe stało się przyjemnością.

Jak się przygotować?

Przede wszystkim – wybierz zaufany salon, w którym wykonasz zabieg. Jeśli możesz zasięgnąć porady koleżanek, z pewnością będzie to najlepsze, bo opowiedzą Ci szczerze o swoich doświadczeniach. Jeśli nie – poszukaj w sieci. Właściwie w każdym mieście znajdziesz salon oferujący tego typu usługi. Jeśli chodzi o opalanie natryskowe Wejherowo, Gdańsk czy Sopot prawdopodobnie najczęściej oferują tego typu usługi dla osób przebywających nad Bałtykiem i chcących zażyć nieco opalenizny.

Jak przygotować ciało przed zabiegiem?

Zanim wybierzesz się na opalanie natryskowe, powinnaś odpowiednio przygotować ciało przed zabiegiem. Na kilka dni przed wykonaj dokładny peeling całego ciała – nie powtarzaj tego zabiegu tuż przed opalaniem, bo podrażnisz niepotrzebnie skórę! Pamiętaj również, aby dzień przed ani też w dniu zabiegu nie używać preparatów natłuszczających skórę, bo spowodują znaczne zmniejszenie skuteczności opalania. Jeśli zastosujesz się do tych porad, na pewno będziesz zadowolona z efektu!