Jeśli interesujesz się modą, chcesz otworzyć własny biznes i uzyskać finansową niezależność, koniecznie zainteresuj się modelem współpracy, jakim jest franczyza. Odzież prestiżowych marek możesz sprzedawać w butiku mono- lub multimarkowym! Jak nawiązać partnerstwo w ramach franczyzy i dlaczego jest to bardziej korzystna opcja niż prowadzenie niezależnego sklepu? Poznaj odpowiedzi.

Franczyza modowa: sposób na własny biznes

Dlaczego polscy i zagraniczni przedsiębiorcy chętnie wybierają franczyzę? To obecnie jeden z najlepszych, dostępnych modeli współpracy biznesowej i skuteczny sposób na szybki rozwój firmy. Jako franczyzobiorca zaczynasz działać i wchodzisz na rynek pod patronatem znanych, rozpoznawalnych marek, co zwiększa Twoje szanse na sukces. Korzystasz ze sprawdzonych schematów działania i gotowych procedur, oszczędzając swój budżet i czas.

Gdy zostajesz franczyzobiorcą, w każdej chwili możesz skorzystać ze wsparcia swojego biznesowego partnera, dysponującego zespołem wykwalifikowanych specjalistów. Jako początkujący właściciel butiku uzyskujesz pomoc w zatowarowieniu swojego sklepu i masz dostęp do showroomu, w którym dowiadujesz się wszystkiego, co najważniejsze, na temat wybranej kolekcji odzieży czy najnowszych trendów modowych.

Stwórz własny biznes pod patronatem GPoland

GPoland jest firmą, która działa w Polsce, w branży modowej, nieprzerwanie od początku lat 90-tych ubiegłego stulecia. Pod jej skrzydłami powstawały – i wciąż powstają butiki marek premium, denim i fast fashion. GPoland opracowała własną, rozwiniętą ofertę współpracy biznesowej, której rdzeń stanowi franczyza. Odzież z kolekcji najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek z GPoland możesz sprzedawać we własnym butiku w Twoim mieście!

Jakie modele współpracy franczyzowej zapewnia GPoland? Są to sklepy z odzieżą jednej marki, butiki multimarkowe oraz sklepy Made In G wielomarkowe. Który wariant wybrać? Na to pytanie odpowiedzi udzieli Ci doradca franczyzodawcy, który przeanalizuje Twoje potrzeby i stworzy propozycję biznesową szytą na miarę.