Jesteś już babcią lub dziadkiem i myślisz, że już wszystko to, co najlepsze to za Tobą? Ależ nic bardziej mylnego! To właśnie w tym okresie, kiedy już nie musisz pracować i masz dużo wolnego czasu, możesz przeżyć przygodę swojego życia. Taką, na którą nigdy się nie zdecydowałaś / nie zdecydowałeś, bo ciągle coś lub ktoś przeszkadzał. Skorzystaj z wolnego czasu i zdecyduj się na wyjazd wakacyjny! I to choć jeden organizowany w idei senior travel !

Wakacje dla seniorów

Wakacje, które organizowane są w trybie senior travel są – jak sama nazwa wskazuje – przeznaczone dla seniorów. Ale co to oznacza? Oznacza to, że program wycieczki, tempo zwiedzania oraz zorganizowany czas wolny jest dostosowany do wieku uczestników. Wszystko odbywa się na spokojnie, bez pośpiechu, właśnie po to, by nacieszyć się wyjazdem. A do tego wieczorem organizowane mogą być dancingi czy inne tematyczne spotkania. Pamiętasz kiedy ostatnio miałaś / miałeś okazje takie coś przeżyć?! No właśnie!

Pewnie w tym momencie pomyślisz – “A skąd wziąć na to fundusze? Przecież to kosztuje!”. Mam na to jeden, moim zdaniem, niezawodny sposób. Twoje dzieci i wnuki z pewnością przy każdej okazji zastanawiają się co mogą Tobie podarować. Pomóż im i powiedz, że chciałabyś / chciałbyś skorzystać z okazji i wybrać się chociaż raz w życiu na wycieczkę organizowaną w trybie senior travel Neckermann. Zobaczysz, że z pewnością Twoi najbliżsi się ucieszą i pomogą Tobie w realizacji marzenia. Właśnie po to ma się rodzinę!